ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Більшість учнів дуже грунтовно готуються до різних видів контролю знань, в тому числі і до державної підсумкової атестації. Але коли необхідно готуватися до різних контрольних робіт то вони використовують різні ГДЗ. А ось коли необхідно досконало підготуватися до ДПА, тоді наш сайт рекомендує використати Відповіді до збірника завдань ДПА 2018 Математика 4 клас Пархоменко Н.Є., які дозволять якісно і досконало опановувати такий складний предмет як математика. З допомогою даних відповідей учні впевнено будуть виконувати всі поставлені завдання ДПА 2018 і отримають лише відмінні оцінки. Тому, не потрібно використовувати різні довідники і посібники, а одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 28660 25.04.2018 15:51
avatar
buttons