ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для кожного учням четвертого класу дуже важливо, щоб якомога якісно виконати державну підсумкову атестацію з математики. І тому, для цього необхідно добре готуватися, при цьому повторити весь пройдений матеріал і алгоритми виконання завдань. І допомогти в цьому зможуть лише Відповіді до збірника завдань Математика 4 клас Державна підсумкова атестація 2016, які доступні на нашому сайті. Використовуючи дані відповіді разом з збірником завдань, учень гарантує собі високоякісну підготовку до ДПА 2016 з математики. І навіть не потрібно чекати дані відповіді, поки вони з'являться в книжкових магазинах. Адже вони доступні на нашому сайті абсолютно безкоштовно. І враховуючи це, не потрібно витрачати і так дорогоцінний час, а вже з даного моменту використовувати дані відповіді і готуватися до ДПА. 

Збережи в закладки
Dead_memories94 22541 18.08.2018 02:49
avatar
buttons