ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Готуємось до шкільних іспитів, що спіткають ваших дітей вже у 4 класі разом з нашим порталом, де розміщено електронні версії підручників, збірників завдань та відповідей до них на будь-який смак. Вибирайте саме той збірник, за яким проходить навчання у вашій школі. Відкривайте відповіді до збірників підсумкових контрольних робіт Математика ДПА 4 клас 2017 (Підручники і посібники) в режимі онлайн повністю безкоштовно та готуйтесь до основних іспитів, щоб здати їх на "відмінно". Також на сайті представлені збірники завдань. Вирішуйте задачі та вправи зі збірників та перевіряйте їх у онлайн-відповідях за лічені хвилини. Сайт доступний у будь-який час навіть без попередньої реєстрації, тут ви зможете знайти посібники не лише для 4 класу навчання, а й для іспитів, що спіткають вас у 9 та 11 класі. 

Збережи в закладки
ОлиФка 18091 26.04.2018 22:38
avatar
buttons