ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Відтепер виконавши завдання зі збірника ДПА 2017 математика, рішення можна буде швидко та зручно перевірити в електронних відповідях, що ви знайдете на нашому сайті. Для цього потрібно просто знайти відповіді та творчі завдання до Підсумкових контрольних робіт ДПА 4 клас Математика 2017 (Генеза) в режимі онлайн. Всі відповіді виконані абсолютно вірно та перевірені спеціалістами, вони є повними аналогами паперових. Виконуйте завдання та перевіряйте їх самостійно у нас, адже це так зручно, до того ж безкоштовно та не потребує навіть реєстрації. Кожен школяр знайде тут ті посібники, за якими навчаються в його школі, адже різноманіття збірників на сайті вражає, ми подбали про кожного учня. Готуйтесь до ДПА 2017 разом з нашим порталом та здавайте свої іспити у 4 класі тільки на відмінні оцінки.

Збережи в закладки
ОлиФка 37451 26.04.2018 15:04
avatar
buttons