ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Математика для учнів четвертого класу і так важка в вивченні протягом всього класу. Але гіршим цього може бути лише державна підсумкова атестація, яку учням необхідно пройти після закінчення четвертого класу. Багато вже панікує учнів, що вони не зможуть вчасно підготуватися і отримають з ДПА 2016 з математики погану оцінку. Але спішимо заспокоїти, що готуватися вчасно і якісно можна з допомогою Збірник контрольних робіт Математика 4 клас Державна підсумкова атестація 2016 Оляницька Л.В., який доступний для кожного. Головне, щоб у учнів було бажання якісно готуватися, а даний збірник допоможе в іншому при підготовці. Тому не потрібно втрачати і так дорогоцінний час і використовувати даний збірник з сьогоднішнього дня і розпочинати підготовку. Адже окрім підготовки до ДПА 2016 з математики, учні будуть здавати і з інших предметів, до яких теж необхідно готуватися.

Збережи в закладки
Dead_memories94 57940 20.09.2018 23:05
avatar