ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для кращої підготовки до державної підсумкової атестації, що чекає школярів у 4 класі з математики потрібно користуватись додатковою літературою. У різних школах використовують різні збірники завдань з математики, їх всі ви з легкістю зможете знайти у нас на сайті в розділі ДПА 4 клас. Відкривайте в режимі онлайн з будь-якого пристрою, де є підключення Інтернету, улюблений збірник орієнтовних контрольних робіт за курс початкової школи ДПА Математика 4 клас 2017 (Підручники і посібники). Вирішуйте задачі самостійно, а потім дуже швидко перевіряйте свої розв'язки у наших електронних відповідях, які також знайдете на сайті. Всі електронні збірники повністю відповідають їх паперовим аналогам, тому вірогідність знайдення помилки - неможлива. Готуйтесь до ДПА 2017 разом з нами та здавайте ваші іспити на "відмінно".

Збережи в закладки
ОлиФка 27450 26.04.2018 10:47
avatar
buttons