ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У кінці цього навчального року наші, ще нещодавно малюки, будуть здавати перші у своєму житті іспити. Адже вони закінчують молодшу школу, прощаються з першим класним керівником та рідним класом. Це буде нелегкий етап у житті учнів, а тому до нього потрібно пильно готуватись. Для підготовки до іспитів розроблені спеціальні підручники та посібники. Наш сайт представляє безліч підручників на будь-який смак та ща всіма шкільними програмами, за якими навчають у нашій країні. Відкривайте збірник підсумкових контрольних робіт для проведення підсумкової атестації  Математика 4 клас 2017 Л.В. Оляницька за видавництвом Освіта. У збірнику враховано зміни у програмах 2016 року та нові критерії оцінювання. Користуйтесь онлайн-посібниками абсолютно безкоштовно та навіть без попередньої реєстрації. Чекаємо вас на нашому сайті!

Збережи в закладки
ОлиФка 18224 26.04.2018 22:17
avatar
buttons