ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для кращого освоєння та повторення пройденого матеріалу розроблено безліч навчальних посібників та підручників. Особливо вони знадобляться дітям при підготовці до підсумкових контрольних робіт, що очікуватимуть їх у 4, 9 та 11 класі відповідно. Четвертий клас дає школярам можливість перевірити свої знання за 4 роки молодшої школи. Для підготовки до ДПА 2017 відкривайте наш портал, де знайдете збірник підсумкових контрольних робіт ДПА Математика 4 клас 2017 видавництва Підручники і посібники абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. Сайт працює без попередньої реєстрації, що є дуже зручно. Також знаходьте та відкривайте інші збірники ДПА 2017 за різними видавництвами. Вирішуйте складні задачі та рівняння і перевіряйте їх за лічені хвилини у електронних відповідях, що також можна з легкістю знайти та відкрити у нас. Чекаємо вас на нашому сайті!

Збережи в закладки
ОлиФка 20199 26.04.2018 10:11
avatar
buttons