ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

При вивченні в четвертому класі такого предмету як математика виникає багато різноманітних проблем і труднощів, які будь-якою ціною необхідно уникати. Адже після закінчення навчального року необхідно буде проходити з даного предмету підсумкову атестацію, на якій необхідно виконувати різноманітні складні завдання і задачі. І для того, щоб якісно і грунтовно підготуватися до даної атестації наш сайт рекомендує використовувати Збірник підсумкових контрольних робіт Математика 4 клас Корчевська О. ДПА 2018, який своїм вмістом дозволить найкраще підготуватися. На сторінках даного збірника учні зможуть знайти типові завдання з даного предмету, що дозволить бути готовими до будь-яких завдань ДПА 2018 з математики. Використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 7245 26.04.2018 13:43
avatar
buttons