ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

isakura132, dikhtyarsasha

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів вивчення такого предмету як математика і так являється проблематичним заняттям, вже не говорячи про різні контрольні роботи і атестації. Тому, для учнів необхідно завжди вирішувати труднощі при вивченні даного предмету, тому що часом необхідно буде для них виконувати державну підсумкову атестацію. Так, наш сайт підготував для учнів посібник Збірник підсумкових контрольних робіт Математика 4 клас Оляницька Л.В. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання з даного предмету. Тому навряд чи різні інші посібники дозволять досягнути якісних результатів на ДПА 2018, тому краще одразу використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть виконання атестації простим і успішним всього лише з даним посібником.

Збережи в закладки
Paul_G_ 5265 25.04.2018 19:19
avatar
buttons