ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Математика не кожному у школі дається легко, адже це є складна точна наука, що потребує повної концентрайції. А вже у четвертому класі школярам прийдеться здавати державну підсумкову атестацію з цього предмету. Для кращої підготовки до іспитів ми рекомендуємо скористатись нашим порталом, де зібрані збірники завдань з відповідями за всіма шкільними програмами нашої країни та за безліччю видавництв. Відкривайте збірник завдань до підсумкових контрольних робіт ДПА Математика 4 клас 2017 (Ранок) та самостійно тренуйтесь вирішувати складні задачі та рівняння. Збірник містить 19 контрольних робіт, що поділені на 2 варіанти однакової складності. Також до нього входять тестові завдання відкритого та закритого типів та критерії оцінювання. Наш сайт пропонує вам також збірники з інших предметів, знайдіть все, що вам потрібно при підготовці до ДПА 2017 за лічені хвилини у нас.

Збережи в закладки
ОлиФка 26378 26.04.2018 22:33
avatar
buttons