ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для багатьох учнів складніше вивчення такого предмету як математика може бути лише виконання державної підсумкової атестації з цього ж предмету. І тому учні повинні за будь-яких умов якісно і ретельно готуватися до атестації, які б завдання не були б складні. А допомогти в цьому учням зможе Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Математика 4 клас Шевченко К.Н. ДПА 2018 (Ранок), який містить в собі типові завдання. З допомогою даного збірника учні мають всі можливості для якісної і грунтовної підготовки, яка призведе до правильного виконання завдань і отримання відмінних оцінок. Використовуйте не різні сумнівні посібники, а представлений збірник на нашому сайті. Лише він може привести до бажаних результатів, що будуть проявлятися в високих оцінках за ДПА 2018.

Збережи в закладки
Paul_G_ 3908 26.04.2018 20:51
avatar
buttons