ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вивчення різних предметів в четвертому класі не так затруднюють як виконання державної атестації наприкінці навчання. Адже учнів чекають контролі знань з основних предметів. І так, розраховуючи на це, учні повинні використовувати якісні засоби для підготовки. І щоб учні не витрачали свій час на пошуки таких засобів, наш сайт підготував Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Математика 4 клас Шевченко К.Н. ДПА 2018 (Ранок), який призначений для шкіл з російською мовою навчання. З допомогою даного збірника учні зможуть завжди ретельно підготуватися  до ДПА 2018 з такого складного предмету як математика. Тому, не втрачайте час, а вже зараз використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2168 26.04.2018 20:45
avatar
buttons