ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

isakura132, dikhtyarsasha

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів четвертого класу немає нічого важчого ніж вивчати такий предмет як математика, який містить в собі багато матеріалу, різні формули і не тільки. Але ще важчим учням піддається атестація з даного прелмету, яку необхідно проходити після завершення навчального року в четвертому класі. І для того, щоб учні не погрішували собі настрій перед літніми канікулами і мали високу успішність наш сайт підготував посібник Збірник завдань Математика 4 клас Пархоменко Н.Є. ДПА 2018, який дозволить грунтовно і ретельно підготуватися до ДПА 2018. На сторінках даного посібника учні знайдуть типові завдання, що дозволить завжди якісно підготуватися і скласти атестацію лише на відмінні оцінки. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 9552 25.04.2018 20:12
avatar
buttons