ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У дев'ятому класі школярі пройдуть перехідний період, здадуть свої перші серйозні шкільні іспити. Багато учнів схочуть продовжити навчання в училищі чи коледжі та отримати професійну освіту. Для цього їм потрібно пройти складний шлях, здати безліч випускних, а потім і впускних іспитів. Щоб здати їх на "відмінно" школяр мусить прикласти безліч зусиль, адже екзамени будуть по всій шкільній програмі та за всіма основними предметами. Особливо складним предметом може здатись біологія, адже не всі її розуміють відразу, все не так вже й просто. Готуйтесь до підсумкових контрольних робіт з біології за збірником 2017 року. Перевірити всі свої відповіді можете, без особливих проблем, відкривши у нас на сайті, в режимі онлайн, відповіді до збірника ДПА Біологія 9 клас 2017 видавництва "Підручники і посібники". До того ж сайт доступний абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
ОлиФка 22878 24.05.2018 12:21
avatar
buttons