ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Наш сайт пропонує безліч варіацій різноманітних підручників, посібників, збірників завдань та відповідей до них для підготовки до державної підсумкової атестації 9 клас 2017. Виберіть автора того збірника, за яким ви готуєтесь до іспитів, також знайдіть відповіді до нього у нас дуже просто та зручно. Навіть такий предмет як біологія можна вивчити або ж просто повторити пройдений матеріал швидко та без зайвих проблем. Вирішуйте завдання зі збірника і перевірте з легкістю на порталі ДПА, де знайдете відповіді до Підсумкових контрольних робіт Біологія 9 клас ДПА (Генеза) 2017 у режимі онлайн. Сайт працює навіть без попередньої реєстрації, до того ж абсолютно безкоштовно ви зможете знайти відповіді до всіх шкільних предметів, готуйтесь до іспитів у 9 класі та повторюйте пройдений матеріал швидко і якісно.

Збережи в закладки
ОлиФка 22082 26.04.2018 11:18
avatar
buttons