ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Навіть якщо учні і використовують при підготовці до даержавної підсумкової атестації зібрники нашого сайту, то і цього недостатньо. Адже до кожного збірника передбачені відповіді, які є невід'ємною частиною збірників. Так, наш сайт підготував для учнів Відповіді до підсумкових контрольних робіт Біологія 9 клас ДПА 2018, які дозволить в повному обсязі отримати ефект від підготовки з певним збірником. Тепер, маючи набір з збірника і даних відповідей, учень якісно і грунтовно підготується до ДПА 2018, на якій виконає всі завдання і відповість на всі запитання правильно. І якщо готуватися до атестації з допомогою контенту нашого сайту. тоді учням навіть шпаргалки не будуть потрібні, тому що учні самостійно успішно складуть ДПА на відмінну оцінку. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. 

Збережи в закладки
Paul_G_ 6596 25.04.2018 20:06
avatar
buttons