ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів державна підсумкова атестація з біології являється трудомістким процесом. Але така ситуація виникла лише із-за того, що учні не знають про наш сайт, на якому ми зібрали все що необхідне для якісного написання ДПА. Так, вже сьогодні учні можуть використати Відповіді до збірника завдань Біологія 9 клас ДПА 2018 , які дозволять якісніше підготуватися. Таким чином, дані відповіді і збірник завдань, який учні також можуть використати на нашому сайті, дозволять ретельно готуватися до ДПА 2018, на якій виконають всі поставлені завдання правильно і отримають лише відмінні оцінки. І не потрібно використовувати різні посібники, а одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. 

Збережи в закладки
Paul_G_ 3981 25.04.2018 19:49
avatar
buttons