ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для вивчення будь-якого предмету учні повинні опановувати великий обсяг матеріалу, особливо це стосується біології. Для учнів також важко не лише вивчати такий предмет, але й виконувати державну атестацію з даного предмету. Тому, для учнів не обійтися від посібника Збірник завдань Біологія 9 клас Ягенська Г.В. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання з даного предмету. З допомогою даного збірника учні зможуть якісно і грунтовно готуватися до ДПА 2018 і виконувати всі поставлені завдання правильно. І в результаті роботи з даним збірником учні отримають лише відмінні оцінки, що значно покращить успішність навчання. І не потрібно витрачати на цей збірник великі кошти, а використовуйте його на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4979 25.04.2018 15:57
avatar
buttons