ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Біологія являється однією з основних предметів в шкільній програмі, і представляє собою певну складність у учнів. Але матеріалу в даному предметі багато, який вивчають протягом певних класів. І після закінчення дев'ятого класу багатьом учням необхідно буде здавати державну підсумкову атестацію з біології. Відмінно виконати завдання з біології можна тоді, коли якісно вивчав біологію на уроках або використавши Збірник завдань Біологія 9 клас Костильов О.В. Державна підсумкова атестація 2016. Даний збірник завдань буде хорошим помічником для учнів, які бажають швидко і якісно підготуватися до ДПА 2016 з біології. Особливо корисним збірник буде для тих учнів, які по певних причинах пропустили певні теми з біології. Збірник допоможе повторити весь раніше пройдений матеріал і дозволить отримати відмінну оцінку.

Збережи в закладки
Dead_memories94 43466 23.03.2018 13:05
avatar
buttons