ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вивчення такого предмету як біологія являється трудомістким процесом, тому що міститьв собі багато складного матеріалу. А ще важчим для учнів являється те, що необхідно виконувати державну атестацію з даного предмету, що являється ще важчим заняттям. Так, для учнів не буде зайвим використовувати послуги нашого сайту, на якому ми підготували Збірник завдань Біологія 9 клас Костильов О.В. ДПА 2018, який містить в собі типові варіанти завдань. З допомогою даного збірника учні матимуть можливість якісно і грунтовно готуватися до ДПА 2018, на якій виконають усі поставлені завдання правильно і отримати лише відмінну оцінку. Використовуйте представлений збірник завдань на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 8938 25.04.2018 18:35
avatar
buttons