ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

В 9 класі всім школярам доведеться здавати іспити. Перелік предметів не маленький, тому на підготовку піде багато часу та сил. Щоб встигнути зі всім справитись та повторити пройдений матеріал, рекомендуємо вам помічники у вигляді сайту, де зібрані всі збірники ДПА, а також відповіді до них. Навіть такий складний предмет як біологія можна знайти у нас, вирішуйте складні завдання зі збірників завдань для підсумкових контрольних робіт ДПА біологія 9 клас (Генеза) 2017 в режимі онлайн, до того ж це повністю безкоштовно. Всі завдання є абсолютно вірними, адже електронні посібники на 100% відповідають їх паперовим аналогам. Також в режимі онлайн ви можете відкрити збірники завдань будь-якого іншого видавництва. Готуйтесь за посібниками минулих років, щоб здати свої іспити якнайкраще. 

Збережи в закладки
ОлиФка 22664 26.04.2018 14:12
avatar
buttons