ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Цьогоріч всім дев'ятикласникам доведеться здавати шкільні іспити. Дехто з учнів захоче продовжити навчання в коледжі, щоб отримати середню спеціальну освіту. А хтось вирішить стати лікарем, або ж поєднати своє життя з наукою, для цього потрібно дуже добре знати та розуміти біологію. Щоб засвоїти цей та інші предмети та повторити пройдений матеріал розроблені спеціальні підручники, збірники завдань та відповіді до них. Ми пропонуємо вам збірники завдань з біології ДПА 9 клас 2017 видавництва Освіта, що доступні абсолютно кожному в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Цей збірник розроблено відповідно до чинних програм та з урахуванням інструктивно-методичних вказівок МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Вирішуйте завдання також минулих років, щоб ще краще повторити матеріал шкільної програми.

Збережи в закладки
ОлиФка 15153 26.04.2018 11:54
avatar
1
А ответы для нее есть?
avatar
buttons