ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

З кожним роком рівень навчання в школах помітно зростає. Шкільні програми змінюються, а, отже, змінюється і вимоги до них. У дев'ятому класі учням потрібно буде здавати державну підсумкову атестацію. Навантаження буде досить великим, особливо це стосується біології. Тут вам на допомогу прийде наш сайт, де розміщено велику кількість посібників для підготовки до ДПА. Ми пропонуємо готуватись до екзаменів за збірником завдань ДПА Біологія 9 клас 2017 видавництва Підручники і посібники в режимі онлайн. Збірник складається з 30 варіантів завдань однакової складності. Також абсолютно безкоштовно ви можете знайти у нас інші збірники з різних предметів за видавництвами, що потрібні саме вам. До кожного посібника існують відповіді, виконуйте завдання самостійно та перевіряйте у нас на порталі в режимі онлайн. Для користування сайтом не потрібно навіть реєстрації.

Збережи в закладки
ОлиФка 36356 26.04.2018 18:24
avatar
buttons