ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Що б учні не говорили, але найскладнішим предметом, з якого необхідно виконувати державну підсумкову атестацію, являється фізика. І тому учням необхідно старанно і якісно готуватися до атестації і при цьому підготовка повинна бути детальною і поглибленою. І тому наш сайт представляє учням Збірник різнорівневих завдань Фізика 9 клас Державна підсумкова атестація 2016, який дозволить учням краще підготуватися до ДПА 2016 з фізики. Не потрібно шукати і купувати різні довідники, адже з ними підготовка буде поверхневою і тривати занадто довгий час. І тому необхідно одразу скористатися даним збірником, щоб виконувати всі завдання ДПА правильно і просто. І в результаті підготовки з даним збірником учні зможуть впевнено прямувати в школу і здавати державну підсумкову атестацію з такого складного предмету як фізика.

Збережи в закладки
Dead_memories94 18696 26.04.2018 11:46
avatar
buttons