ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Можна вважати географію цікавим і простим предметом, але виконати завдання державної підсумкової атестації з цього предмету найчастіше важко. І тому, щоб зрозуміти які завдання чекають учнів на ДПА 2016 з географії необхідно використати Підсумкові контрольні роботи Географія 9 клас Державна підсумкова атестація 2016, який і допоможе в цьому. Маючи такий збірник в персональному використанні учень отримує великі шанси якісно підготуватися  і виконати всі завдання правильно. Якщо раніше учні витрачали багато часу на пошуки такого типу збірників завдань, то тепер можна швидко знайти його на нашому сайті. І платити за нього, як у книжкових магазинах, вже не потрібно, адже на нашому сайті він доступний для кожного бажаючого абсолютно безкоштовно. Тому, не втрачайте можливість використовувати даний збірник вже з сьогоднішнього дня.

Збережи в закладки
Dead_memories94 12119 24.05.2018 14:55
avatar
buttons