ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Учні завжди хотіли вивчати такий предмет як географія швидко і якісно, але не завжди це реалізовувалось. А осбливо учні дев'ятого класу переживають на рахунок того, чи добре вони напишуть державну підсумкову атестацію з географії. Але якщо просто переживати, то нічого доброго не буде. А для того, щоб добре здати ДПА необхідно вже з сьогоднішнього дня готуватися до неї. Так, на нашому сайті ми розмістили Відповіді до контрольних робіт Географія 9 клас Державна підсумкова атестація 2016, які будуть хорошим доповненням до збірника контрольних робіт з географії. І тому, не потрбіно учням йти в магазин і купувати відповіді, а просто необхідно  використати їх на нашому сайті і готуватися до державної підсумкової атестації. Тому, якщо учні хочуть здати на високу оцінку ДПА 2016, то кращого варіанту для підготовки немає.

Збережи в закладки
Dead_memories94 14687 24.05.2018 12:58
avatar
buttons