ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів було завжди проблематично вивчати такий предмет як географія, зважаючи на складний теоретичний матеріал, тощо. Але часто учням необхідно не лише вивчати такий предмет, але й виконувати державну підсумкову атестацію з цього предмету. І тому учням необхідно якісно і грунтовно готуватися до атестації, що дозволить учням правильно виконувати всі поставлені завдання. Тому, наш сайт підготував для учнів Відповіді до Підсумкові контрольні роботи Географія 9 клас Кузишин А. ДПА 2018, які містять в собі відповіді до кожного завдання, що дозволить грунтовно і досконало підготуватися до ДПА 2018 року. З допомогою даних відповідей учні зможуть впевнено йти на ДПА, на якій гарантовано виконувають всі поставлені завдання правильно і отримають лише відмінні оцінки.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2292 26.04.2018 20:08
avatar
buttons