ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

savschuk, bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Як багато цікавого нам може розповісти географія, це вивчення всіх народів світу, а також материків та океанів, будова річок та гірських схилів. А вже в 9 класі учням прийдеться здавати іспит з цього предмету. Для кращої підготовки до державної підсумкової атестації розроблені спеціальні підручники та збірники завдань. Виконуйте завдання зі збірника, а потім дуже зручно перевіряйте їх в режимі онлайн на нашому сайті, де знайдете відповіді до Підсумкових контрольних робіт ДПА Географія 9 клас 2017 видавництва Підручники і посібники. Всі відповіді схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, містять 19 варіантів розв'язку. Також відкрити можна збірники завдань за минулі роки та повторити весь пройдений матеріал з географії. Все доступно в режимі онлайн абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Збережи в закладки
ОлиФка 16104 24.05.2018 12:49
avatar
buttons