ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Готуючись до державної підсумкової атестації з географії учні роблять велику помилку, що використовують різні довідники. А для того, щоб якісно підготуватися необхідно використати такий посібник, який дозволить повторити весь пройдений матеріал. І такий посбіник на нашому сайті розміщений у вигляді Відповіді до Збірник завдань Географія 9 клас Довгань А.І. Державна підсумкова атестація 2016, які в доповнення до збірника завдань будуть цінними для учнів. Отримавши дані відповіді, учень матиме великі шанси отримати відмінну оцінки з ДПА по географії. Так як раніше учні витрачали час на пошуки даних відповідей в різних книжкових магазинах, то тепер на нашому сайті учні мають доступ до них абсолютно безкоштовно. Тому, якщо учень хоче якісно підготуватися до ДПА 2016, то дані відповіді будуть найкращим засобом.

Збережи в закладки
Dead_memories94 15758 24.05.2018 13:39
avatar
buttons