ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У 9 класі учням нашої країни доведеться здавати шкільні іспити у вигляді ДПА 2017 з багатьох основних предметів. Одним з таких є географія, яку точно легкою ніхто не назве. Щоб якісно підготуватись до цього іспиту рекомендуємо вам користуватись нашим сайтом, де зібрано велику кількість збірників завдань в режимі онлайн. Відкривайте улюблений збірник завдань для проведення підсумкової атестації Географія 9 клас 2017 С.Л. Капіруліна (Освіта) і тренуйтесь вирішувати подібні завдання, щоб потім добре здати іспит. Збірник складається з 6 контрольних робіт у 2 варіантах та зручного бланку для відповідей. Щоб ще більше впевнитись у своїх силах, можете також користуватись збірниками минулих років, які також безкоштовно доступні для користування в режимі онлайн кожному. Здавайте свої іспити на "відмінно" разом з нами!

Збережи в закладки
ОлиФка 15015 26.04.2018 23:54
avatar
4
Хто має відповіді???
Киньте Пж Срочно надо!!!
avatar
3
ЧОМУ ВІДПОВІДЕЙ НЕМА?
avatar
1
Хто має відповіді? Киньте будь ласка.
avatar
2
А ты  заешь уже ответы ? если да кинь пж )) smile
avatar
buttons