ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Як не було важко вивчати географію, але для багатьох учнів дев'ятого класу необхідно буде здавати державну підсумкову атестацію саме по цьому предмету. Тоді і виникають друднощі у учнів, які протягом навчального процесу не розуміли географію і мають низькі оцінки з цієї дисципліни. Але не потрібно засмучуватись, тому що учні до цього моменту не знали про існування Збірник завдань до державної підсумкової атестації 2015 з географії 9 клас А.І. Довгань, який містить в собі завдання які будуть винесені на ДПА 2015. З даним збірником учень швидко і без будь-яких проблем зрозуміє весь необхідний матеріал з географії і засвоїть його. Відтепер не потрібно довго шукати збірник завдань в книжкових магазинах і платити за нього великі кошти, адже наш сайт дає можливість користуватися ним онлайн і абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 25334 24.05.2018 23:28
avatar
buttons