ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У кінці цього навчального року учням доведеться здавати шкільні іспити з багатьох предметів. Іспит буде також з географії, яку простою наукою складно назвати. Для того, щоб підготуватись до ДПА потрібно повторити абсолютно весь пройдений матеріал попередніх років, на це зазвичай йде дуже багато сил та часу. Для спрощення життя школярів розроблені спеціальні посібники та збірники завдань з відповідями, за якими зручно можна переглянути та повторити інформацію за всі шкільні роки. Ми пропонуємо вам, доступний у режимі онлайн збірник завдань до Підсумкових контрольних робіт ДПА Географія 9 клас 2017 за видавництвом Підручники і посібники, до того ж абсолютно безкоштовно. Збірник містить 19 варіантів завдань, відповіді до яких ви також зможете знайти у нас на сайті. Користуйтесь із задоволенням. 

Збережи в закладки
ОлиФка 19922 26.04.2018 14:21
avatar
buttons