ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Якщо учням важко було опрацьовувати матеріал з географії на уроках, то це ще не означає, що вони не виконають завдання державної підсумкової атестації з цього предмету. Просто для таких учнів необхідно вже з сьогоднішнього дня готуватися до атестації. А для того, щоб підготовка було швидкою і в той час якісною краще використовувати Збірник завдань Географія 9 клас Довгань А.І. Державна підсумкова атестація 2016. Даний збірник дозволить учням ознайомитись з основними завданнями, які будуть на ДПА 2016 з географії. І це вже дозволить учням підготуватися до атестації на високому рівні, і не хвилюватися на рахунок того. чи правильно вони виконають завдання. Не потрібно купувати даний збірник в книжкових магазинах. а просто необхідно завітати на наш сайт і використати його в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 19575 24.05.2018 13:48
avatar
buttons