ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Після закінчення дев'ятого класу учні не одразу йдуть на літні канікули, тому що перед цим їм необхідно пройти державну підсумкову атестації з певних предметів. Таким чином, для якісного написання атестації з географії учні повинні ретельно готуватися. А допомогти в цьому учням дозволить Збірник завдань Географія 9 клас Капіруліна С.Л. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання з даного предмету. З допомогою даного збірника учні будуть завжди готові до будь-яких завдань, виконають які завжди правильно і на відмінні оцінки. І навряд чи різні посібники і довідники дозволять досягнути такого результату, тому краще одразу використовуйте представлений збірник ДПА 2018 на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 8060 26.04.2018 13:37
avatar
buttons