ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Хоча географія і цікавий предмет, але цікавість не завжди виникає у учнів при вивченні даного предмету. А все тому, що рано чи пізно учням необхідно здавати державну підсумкову атестацію  з геограіфії. Але для того, щоб якісно виконати всі завдання атестації необхідно володіти великим обсягом матеріалу. Але найчастіше учні не мають достатній рівень знань і тим самим вони не готові до атестації. І для того, щоб підготуватися швидко і ефективно до атестації рекомендуємо завітати на наш сайт і використати Збірник завдань Географія 9 клас Вовк В.Ф. Державна підсумкова атестація 2016. Даний збірник розроблений для того, щоб учні могли ознайомитись з найтиповішими завданнями, які чекають учнів на ДПА 2016. Маючи такий збірник у учнів немає інших шляхів, ніж написати атестацію на високу оцінку.

Збережи в закладки
Dead_memories94 14158 24.05.2018 01:38
avatar
buttons