ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Щоб краще готуватись до шкільних іспитів дев'ятого класу, що очікує всіх учнів, наш сайт пропонує заміну паперовим посібникам у вигляді електронних аналогів. Вже не потрібно ходити по книгарнях у пошуку потрібного збірника, все можна дуже зручно та швидко знайти у нас на порталі, до того ж абсолютно безкоштовно. Знаходьте улюблені орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення ДПА 2017 Англійська мова 9 клас (Ранок), виконуйте завдання та тренуйтесь, щоб здати іспит на "відмінно". Також можете перевірити свої рішення у нас, де розміщені відповіді до цього збірника. Посібник складається з 30 варіантів тестових завдань та електронного додатка з додатковими варіантами тестів, методичними рекомендаціями МОНУ, критеріями оцінювання та бланками відповідей. Готуйтесь до ДПА 2017 із задоволенням!

Збережи в закладки
ОлиФка 45246 26.04.2018 12:27
avatar
buttons