ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Чи могли б ви назвати німецьку мову простим предметом? Звичайно ж ні! А вже в 9 класі учням доведеться писати державну підсумкову атестацію, яка з кожним навчальним роком стає все складнішою. Рекомендуємо вам готуватись до іспитів з допомогою електронних помічників у вигляді збірника орієнтовних зразків екзаменаційних завдань для проведення ДПА 2017 Німецька мова 9 клас (Ранок). Цей збірник складається з 30 варіантів тестових завдань та електронного додатка з додатковими варіантами тестів, методичними рекомендаціями МОНУ, критеріями оцінювання та бланками відповідей. Абсолютно безкоштовно його можна відкрити навіть зі свого мобільного телефону та використовувати в будь-який зручний момент. Готуйтесь до ДПА 2017 разом з нашим порталом, адже це зекономить ваш час та нерви, дозволивши потім без проблем здати всі свої іспити лише на хороші оцінки.

Збережи в закладки
ОлиФка 12951 26.04.2018 12:49
avatar
buttons