ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Рано чи пізно, хочуть цього учні чи ні, але їм прийдеться проходити державну підсумкову атестацію, в тому числі і з англійської мови. І для того, щоб учні могли виконати всі завдання правильно і тим самим якісно підготуватися до атестації, їм необхідно використовувати якісний посібник, тощо. І для того, щоб учні не витрачали свій час і кошти на пошук і купівлю такого засобу, нас сайт підготував для учнів Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення ДПА 2018 Англійська мова 9 клас (Ранок). Представлений посібник містить в собі типові завдання, які чекають учнів на самій ДПА 2018 року. І тепер, використовуючи представлений посібник, учні зможуть впевнено йти і виконувати завдання атестації, тому що вона буде виконана правильно і на відмінну оцінку. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 7828 26.04.2018 14:20
avatar
buttons