ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Так як англійська мова на сьогоднішній день має велику популярність, тому її викладають з молодших класів. Але нічого не порівняється з сладністю виконання завдань державної підсумкової атестації з англійської мови. І тому, учням необхідно добре підготуватися до цієї атестації. І в цьому може допомогти лише збірник Підсумкові контрольні роботи Англійська мова 9 клас Державна підсумкова атестація 2016, який в собі містить зразки завдань, які учням необхідно буде виконувати на атестації. І маючи такий доступ до збірника учень отримує великі шанси якісно і швидко підготуватися до ДПА 2016 з англійської мови. Просто періодично виконуючи завдання даного збірника, учень гарантує собі підготовку на високому рівні. І вже без хвилювань і сумнівів учень зможе йти на ДПА і виконувати всі завдання правильно.

Збережи в закладки
Dead_memories94 82600 18.08.2018 12:33
avatar
buttons