ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вивчення такого предмету як англійська мова було завжди трудомістким заняттям для кожного учня. Але для такого предмету також властиве те, що учням необхідно проходити з даної мови державну атестацію після закінчення дев'ятого класу. І тому, для підготовки да такої атестації наш сайт підготував для учнів посібник Підсумкові контрольні роботи Англійська мова 9 клас Марченко А. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання з даного предмету. Тепер, маючи такий посібник, учні  будуть завжди якісно і грунтовно готуватися до ДПА 2018 з такого складного предмету. Якщо використовувати такий посібник для підготовки, тоді учні гарантовано виконають всі завдання правильно і отримають лише відмінні оцінки. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 19247 26.04.2018 22:00
avatar
buttons