ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 

Придбай повну версію!

 

Не виходить оплатити? Бажаєш оплатити на карту Приват? Напиши нам vk.com

Англійська мова у цьому навчальному році ускладнюється шкільним іспитом, де проявляться справжні знання учнів, кожен покаже те, на що він здатний. Ми рекомендуємо вам користуватись онлайн-посібниками, що знаходяться на нашому сайті. Виконуй завдання зі збірника для підготовки до державної підсумкової атестації та перевіряй свої рішення у нас, просто відкрий відповіді до збірника завдань ДПА з англійської мови 9 клас 2017 - Освіта та користуйся абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. Розв'язники містять 22 контрольні роботи (рівень А2+) та 22 контрольні роботи (рівень В1). Готуйся швидко та здавай всі екзамени на "відмінно" без особливих проблем разом з нашим порталом, ми завжди раді вам допомогти. Сайт також розміщує багато інших предметів, шукай той, що підходить саме тобі. Розповідай про нас друзям та однокласникам, допоможи їм теж підготуватись до шкільних іспитів.


Збережи в закладки
admin_dpa 50477 26.04.2018 23:45
avatar
buttons