ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Англійська мова все більше набуває важливості у вивченні під час шкільного процесу. Але і такий предмте не обмежуться лише одними уроками, тому що з даного предмету учням необхідно також проходити державну підсумкову атестацію. Тому, наш сайт підготував для учнів Відповіді до Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення ДПА 2018 Англійська мова 9 клас (Ранок), які дозволять якісно і грунтовно готуватися до ДПА і отримувати лише відмінні оцінки. Таким чином, з допомогою даних відповідей учні зможуть грунтовно і ретельно  готуватися ДПА 2018 з даного предмету. Тому, не використовуйте різні посібники і довідники, тому що ніякого результатут це не дасть. Тому, одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 15490 25.04.2018 19:52
avatar
buttons