ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Цьогоріч всіх дев'ятикласників очікує багато нового, зокрема, шкільні іспити. Після їх успішної здачі школярі зможуть піти навчатись в коледж або ж училище та отримати середню спеціальну освіту, або ж залишитись у школі. Для того, щоб підготуватись до екзаменів представлено багато збірників та відповідей до них. Наш сайт пропонує вам відповіді до підсумкових контрольних робіт ДПА англійська мова 9 клас (Підручники і посібники) 2017, що доступні в режимі онлайн з будь-якого пристрою, де підключений Інтернет. Вирішуйте завдання зі збірників та перевіряйте на нашому сайті абсолютно безкоштовно та навіть без додаткової реєстрації. З нами підготовка до іспитів буде набагато простішою, можна також користуватись збірниками минулих років та повторити весь пройдений матеріал. Користуйтесь із задоволенням.

Збережи в закладки
ОлиФка 57302 26.04.2018 15:06
avatar
buttons