ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Такий предмет як англійська мова містить в собі багато складного матеріалу, серед якого різні правила і винятки. І будь-які завдання з даної мови вирізняються серед інших предметів своєю оригінальністю і різноманітністю. Так, для написання державної підсумкової атестації з англійської мови потрібно приділити багато сил і часу у зв'язку з трудомісткістю. Тому, наш сайт підготував для учнів Відповіді до підсумкових контрольних робіт Англійська мова 9 клас Марченко А., які допоможуть у підготовці до ДПА 2018 року. Тому, потреба в використанні різних довідників повністю відпала, тому що дані відповіді повноцінно дозволять підготуватися до державної підсумкової атестації. Використовуйте дані відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. 

Збережи в закладки
Paul_G_ 25364 25.04.2018 14:48
avatar
buttons