ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ПРИДБАЙ ПОВНУ ВЕРСІЮ!

 

Не виходить оплатити? Бажаєш оплатити на карту Приват? Напиши нам vk.com

В 9 класі всім учням потрібно здавати державну підсумкову атестацію з англійської мови. Не для всіх це буде простим завданням. Тому, щоб якнайкраще підготуватись до ДПА 2017 ми рекомендуємо вам користуватись збірниками завдань, а після вирішення завдань перевіряти їх у наших електронних відповідях. Наші онлайн-посібники є повними аналогами паперових, тому вірогідність помилки виключена. Відкривайте зручні відповіді до всіх завдань Підсумкових контрольних робіт ДПА Англійська мова 9 клас 2017 (Ранок) та перевіряйте кожне самостійно вирішене своє завдання за лічені хвилини. Сайт доступний в будь-який час кожному безкоштовно та без реєстрації. Для кращої підготовки до ДПА 2017, можна також відкривати збірники завдань за іншими предметами та авторами посібників. Готуйтесь до своїх іспитів із задоволенням!

Збережи в закладки
ОлиФка 52578 26.04.2018 11:49
avatar
2
Срочно нужны ответы.
avatar
0
1
Прикольно
avatar
buttons