ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 
Багато учнів скаржаться на те, що не розуміють англійську мову, а саме різні правила написання і переклад слів загалом. Але часто , більшість з таких учнів здають ДПА з англійської мови. Тому, навіть якщо протягом навчання учень не розумів англійської мови, він з легкістю може отримати відмінну оцінку з державної підсумкової атестації з англійської мови. Ви запитаєте, що для цього потрібно? Відповіді до завдань ДПА 2015 з англійської мови 9 клас- це єдина відповідь на дане запитання. З цими відповідями учень має змогу зрозуміти навіть найскладніший матеріал, який вимагається для успішного написання ДПА 2015. І навіть якщо до цього моменту він його не розумів, і не мав змоги засвоїти. Користуючись відповідями, учень вже гарантовано прямує до високої оцінки за іспит з англійської мови. Учні також повині рекомендувати дані відповіді всім іншим учням, які також бажать підготуватися якісно до ДПА 2015.

Збережи в закладки
Dead_memories94 22921 18.08.2018 00:03
avatar
buttons