ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Кожен учень хоче на відмінно виконати державну підсумкову атестацію, яка проводиться в кінці 9 класу. І для учнів необхідні засоби, які допоможуть учням якісно і грунтовно готуватися до ДПА. І для цього учням необхідно завітати на наш сайт, на якому ми зібрали всі необхідні посібники для досконалої підготовки. Так, наш сайт підготував для учнів Відповіді до збірника завдань Англійська мова 9 клас ДПА 2018, які мають великі властивості при використанні. Тому, не потрібно використовувати різні довідники, тому що вони не принесуть ніякої користі. Адже найкращим варіантом для якісної підготовки будуть представлені відповіді, які дозволять виконати всі завдання ДПА 2018 правильно і на відмнні оцінки. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 10406 26.04.2018 20:26
avatar
buttons