ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Збірник завдань ДПА 2017 видавництва Освіта О.М. Константинова, Л.Л. Володіна онлайн безкоштовно зі всіх пристроїв, на яких є доступ до мережі Інтернет. Школярам потрібно готуватись до державної підсумкової атестації, адже, дехто з них хоче піти навчатись в коледж чи училище, тому ці іспити вони мусять здати на "відмінно". Наш портал пропонує збірник завдань ДПА англійська мова 9 клас 2017 абсолютно безкоштовно для перегляду. Збірник містить 22 контрольні роботи (рівень А2+), 22 контрольні роботи (рівень В1) та зручний бланк для відповідей. Відкривай улюблений посібник зі свого смартфону, нехай він завжди буде під рукою у будь-який момент. Готуйся до шкільних іспитів без особливих проблем та здавай іспити лише на хороші оцінки. Все буде легко разом з нашими електронними помічниками.

Збережи в закладки
ОлиФка 45613 20.04.2018 10:48
avatar
buttons