ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

savschuk, bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для вивчення такого предмету як англійська мова учні завжди виділяють багато сил і часу, але і це не завжди допомогає. Сам по собі предмет складний і містить в собі багато складного матеріалу. А ще важче для учнів приходиться тоді, коли необхідно проходити державну підсумкову атестацію з даного предмету. І тому, щоб і в таких випадках не виникало труднощів і проблем, наш сайт підготував для учнів посібник Збірник завдань Англійська мова 9 клас Константинова О.М. ДПА 2018, який містить в собі веь необхідний матеріал і завдання. З допомогою даного посібника учні зможуть грунтовно і якісно підготуватися до ДПА 2018 з англійської мови, на якій виконають всі поставлені завдання правильно і отримають лише відмінні оцінки. І не потрібно такий збірник купувати в магазині, а використовуйте його на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Paul_G_ 15511 24.05.2018 21:11
avatar
buttons